אודות פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות

פרדס הוקמה בשנת 2015 ע"י אבירם טננבאום – איש פיננסים עתיר ניסיון עם רקע בפסיכולוגיה ומומחה למשכנתאות ששימש בעבר כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות וצבר ידע עשיר בכל סוגי העסקאות.
כמו כן, אבירם מילא תפקידים שונים בבתי השקעות מובילים – עד שהחליט "לחצות את הקווים".
כחברת בוטיק, פרדס משקיעה משאבים רבים במתן יחס אישי ואכפתי לכל אחד מכם ובחתירה מתמדת לשיפור תנאי המשכנתא שלכם. בעזרת צוות היועצים המומחים של פרדס המצויד בידע, בניסיון, בקשרים מקצועיים וביכולת מיקוח מול הבנקים, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המשכנתא הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם – ולא את זו שמתאימה לבנק שלכם.

פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות נולדה בשבילכם

אם אתם אנשים פרטיים, בעלי משפחות או בעלי עסקים המעוניינים לקחת משכנתא, אך יודעים שבעסקה משמעותית וגדולה רצוי לצאת לדרך עם שותף מקצועי שילווה אתכם אישית, פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות נמצאת כאן בשבילכם.
פרדס תייצג את האינטרסים שלכם מול הבנקים ומקורות האשראי השונים, תלווה אתכם בבחירת המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם, תבטיח שאתם יודעים על מה אתם חותמים ותאפשר לכם ליהנות מחיסכון של עד מאות אלפי שקלים ומצמיחה כלכלית.

אנחנו לא יועצים אובייקטיבים. אנחנו מייצגים רק אתכם.

הצוות שלנו

אבירם טננבאום

בעלים ומייסד החברה
בעלים ומייסד החברה. מומחה משכנתאות ותיק, בעברו עבד כבנקאי משכנתאות במזרחי טפחות. בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ותואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית . מעל 10 שנות ניסיון בעולם הפיננסים במגוון תפקידים, מה שמקנה לו השקפה רחבה והוליסטית על עסקאות נדל"ן, מהלכים עסקיים וכלכלת משפחה. בין היתר, עבד בבית ההשקעות פסגות ובבית ההשקעות אלומות בתפקידים בתחום של ניהול תיקי השקעות וגמל. טיפל כבנקאי וכיועץ פרטי באלפי משכנתאות מכל הסוגים ובכל רמות המורכבות הקיימות הן כיועץ פרטי והן כבנקאי. מתמחה בבניית תמהילי משכנתא משתלמים המגלמים את הצרכים והרצונות של הלקוחות בצורה הטובה ביותר תוך תשומת לב לרגוציה, מצבי שוק משתנים, רמת סיכון ועוד.

אושרי עובד

יועץ משכנתא בכיר
יועץ משכנתא בכיר – יועץ מורשה של התאחדות היועצי המשכנתאות. בעל רקע עשיר ומגוון בתפקידי מפתח בבנק דיסקונט. מומחה אשראי עם מעל 7 שנות ניסיון בעולם הפיננסים. לאושרי ניסיון בטיפול באינספור לקוחות במסגרת עבודתו בבנק, כישורים אלה עומדים לרשותו ובאים לידי ביטוי כאשר הוא מטפל בלקוחות החברה ומייצג אותם מול המערכת הבנקאית והוא ממנף את היכרותו עם המערכת לטובת לקוחות החברה בצורה המיטבית.