אודות פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות

 

חברת פרדס לפיננסיים ומשכנתאות, נשענת על תשוקתו של אדם אחד, לתרגם את הידע והניסיון שצבר לאורך השנים במערכת הבנקאית, לטובת כלל הציבור, במאבק התמידי על דיור בר השגה ומלחמה בעלויות המחיה.

אבירם טננבאום, המייסד, היזם והמוביל בפועל של החברה,  משלב בין ידיעותיו והשכלתו בתחום הפסיכולוגיה, לידע והניסיון רב השנים שצבר כמומחה משכנתאות בכיר בבנק מזרחי טפחות ובבתי השקעות מובילים בישראל, כאשר בשנת 2015 בחר לצאת לדרך עצמאית ולהעמיד את הידע והכישורים הרבים שברשותו, לטובת לקוחות החברה.

אבירם חרט על דגל החברה מתן שירות אישי, והתייחסות לכל תיק הלוואה ומשכנתא כאילו הוא, הנושא בתשלומים בסופו של יום. חברת פרדס פיננסיים אינה מתיימרת להיות אובייקטיבית, אינה סוגרת דילים מוקדמים על פקידי הבנקים למשכנתאות, ואינה מחויבת לאיש ולדבר מלבד טובת לקוחותיה.

כחברת בוטיק, פרדס פיננסים משקיעים משאבים רבים במתן יחס אישי ואכפתי לכל אחד מהלקוחות, וחותרים בצורה מתמדת לשיפור תנאי המשכנתא, הקיימת או העתידית.

באמצעות צוות היועצים המומחים של פרדס המצויד בידע, בניסיון, בקשרים מקצועיים וביכולת מיקוח מול הבנקים, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המשכנתא הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם – ולא את זו שתשרת את רווחיות הבנק.

פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות נולדה בשבילכם

אם אתם אנשים פרטיים, בעלי משפחות או בעלי עסקים המעוניינים לקחת משכנתא, אך יודעים שבעסקה משמעותית וגדולה רצוי לצאת לדרך עם שותף מקצועי שילווה אתכם אישית, פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות נמצאת כאן בשבילכם.
פרדס תייצג את האינטרסים שלכם מול הבנקים ומקורות האשראי השונים, תלווה אתכם בבחירת המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם, תבטיח שאתם יודעים על מה אתם חותמים ותאפשר לכם ליהנות מחיסכון של עד מאות אלפי שקלים ומצמיחה כלכלית.

הצוות שלנו

אבירם טננבאום

בעלים ומייסד החברה

מומחה משכנתאות ותיק, בעברו עבד כבנקאי משכנתאות במזרחי טפחות. בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ותואר ראשון בפסיכולוגיה מהאוניברסיטה העברית, בעל למעלה מ-10 שנות ניסיון בעולם הפיננסים במגוון תפקידים, מה שמקנה לו השקפה רחבה והוליסטית על עסקאות נדל"ן, מהלכים עסקיים וכלכלת משפחה. בין היתר, עבד בבית ההשקעות פסגות ובבית ההשקעות אלומות בתפקידים בתחום של ניהול תיקי השקעות וגמל. טיפל כבנקאי וכיועץ פרטי באלפי משכנתאות מכל הסוגים ובכל רמות המורכבות הקיימות הן כיועץ פרטי והן כבנקאי. מתמחה בבניית תמהילי משכנתא משתלמים המגלמים את הצרכים והרצונות של הלקוחות בצורה הטובה ביותר תוך תשומת לב לרגולציה, מצבי שוק משתנים, רמת סיכון ונתונים רלוונטיים נוספים.

אושרי עובד

יועץ משכנתא בכיר

יועץ מורשה של התאחדות יועצי המשכנתאות ובעל רקע עשיר ומגוון בתפקידי מפתח בבנק דיסקונט. מומחה אשראי עם מעל 7 שנות ניסיון בעולם הפיננסים. לאושרי ניסיון בטיפול באינספור לקוחות במסגרת עבודתו בבנק, כישורים אלה עומדים לרשותו ובאים לידי ביטוי כאשר הוא מטפל בלקוחות החברה ומייצג אותם מול המערכת הבנקאית והוא ממנף את היכרותו עם המערכת לטובת לקוחות החברה בצורה המיטבית.

אנחנו כאן בשבילך