ייעוץ משכנתאות

ריביות מעולות

עד 75% משווי הנכס

שירות אישי מבוגרי המערכת הבנקאית

תמהיל משכנתא אופטימלי

מחפשים סיוע ברכישת משכנתא?

כל הבירורים לגבי משכנתא הם בהחלט מהצדדים היותר מתישים, מבלבלים ומתסכלים בכל מה שנוגע לרכישת דירה או בניית בית פרטי. זהו תחום מורכב הנוגע לאחת העסקאות הפיננסיות הגדולות ביותר שתעשו בחייכם, כאשר לכל דבר יש משמעויות כספיות מהותיות. בהכל יש מתמטיקה שנשמעת מאיימת ולא פחות מורכב זה שאתם בתור צרכנים פרטיים בודדים אף פעם לא יודעים האם הבנק באמת מציע לכם מה שטוב לכם או מה שטוב עבורו (נגלה לכם סוד, הבנק תמיד ידאג לאינטרסים שלו ולא שלכם!).

יועץ משכנתאות פרטי הוא התשובה לכל הבלבול וחוסר הוודאות האלו וגם לשמירה על האינטרסים שלכם.
הכי חכם ומשתלם לעבוד עם יועץ משכנתאות חיצוני ועצמאי ולא עם ייעוץ משכנתאות של הבנקים עצמם. יועץ משכנתאות עושה לכם סדר בבלגאן, בונה את המשכנתא המתאימה ביותר ומוצא לכם את ההזדמנויות הפיננסיות מול הבנקים – מה שמאפשר לכם הלוואה שיותר נכונה עבורכם וגם חוסך לכם הרבה כסף בהשגת תנאי ריבית משופרים.

או לחצו על הכפתור להתקשרות

למה פרדס?

כי אנחנו יודעים להוציא לבנקים את המיץ

נבנה את המשכנתא הזולה עבורכם

על בסיסה נתמקח עם הבנקים כדי להגיע לתמהיל המשכנתא הזול ביותר.

נבנה לך תיק לקוח ייחודי עם מינימום סיכון

שימפה את מצבכם הפיננסי תוך מתן דגש ליכולות, צרכים והתכנון שלכם לעתיד

נחסוך לכם את כאב הראש

נבצע לכם סקרים, ננהל מכרז מחירים ומו"מ בין הבנקים

חיסכון כספי
עד מאות אלפי שקלים במשכנתא

פריסת תשלומים נוחה עבורכם

פריסת תשלומים שתתאים ליכולות התא המשפחתי שלכם ותחסוך לך מתחים וכסף

מאות לקוחות ממליצים

מאות לקוחות ממליצים ומרוצים שקיבלו את תמהיל המשכנתא הזול ביותר עבורם

משכנתא שנבנתה בצורה מדויקת עבור התא המשפחתי שלכם,

תחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים בלקיחת משכנתא
ותחסוך לכם מתחים ולחצים.

מה זה בכלל ייעוץ משכנתאות פרטי?

לפני שאתם ממשיכים ומגלים מדוע בפרדס פיננסים תקבלו מענה מושלם של יועץ משכנתאות פרטי במרכז, ומדוע אנו זוכים כל הזמן בדירוגים גבוהים של יועץ משכנתאות מומלץ במרכז, חשוב שתבינו מה זה בכלל ייעוץ משכנתאות פרטי. 

תפקידו של יועץ משכנתאות הוא לפשט עבורכם את כל תהליך נטילת הלוואת המשכנתא לרכישת דירה או בית ולייצר עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר לכם מבחינה אישית וכלכלית. תפקידי יועץ המשכנתאות כוללים למשל: 

  • ניתוח עומק של מצבכם הפיננסי והכלכלי.

  • בניית תמהיל המשכנתא שהכי מתאים לצרכים ולמאפיינים שלכם כמו גם למאפייני השוק והריבית.

  • מעבר על נתונים פיננסיים וסיוע במילוי הטפסים הרלוונטיים עבור הבנקים. 

  • ניהול כל תהליך ההתמחרות ואיתור המשכנתאות מול הבנקים, מו"מ והשגת התנאים האופטימאליים.

  • ליווי מקצועי ואישי צמוד, מאיתור המשכנתא המשתלמת והנכונה ביותר, דרך קבלתה הכסף ועד השלמת הרכישה. מתן מענה מדויק וברור לכל שאלה, צורך או שינוי.

 ייעוץ משכנתאות מיועד לחבר בין לווים מסוימים לבין הלוואה המתאימה להם, בעלויות אפשריות ומתאימות לתנאי השוק האמתיים, בסכומים הנדרשים לרכישת הנכס ועם כמה שיותר אלמנטים מותאמים אישית.

חשוב להבין שיועצי משכנתאות שעובדים בבנקים עצמם, יכולים להציע לכם הצעות משכנתא רק לגבי אותו בנק ספציפי וגם חייבים לקחת בחשבון שיקולים פיננסיים ועסקיים של הבנק עצמו – מה שמתנגש עם הצעת ההלוואה המשתלמת ביותר עבורכם! יועץ משכנתאות פרטי לא עובד בבנק אלא הוא יועץ פיננסי מוסמך וחיצוני לבנקים. כך, חברה לייעוץ משכנתאות פרטית ועצמאית יכולה להשיג הצעות משכנתא מכל הבנקים, ללא תלות בשיקולים עסקיים של הבנקים ותוך אובייקטיביות מוחלטת כלפי הלקוחות אותם החברה משרתת.

מי אנחנו?

פרדס הוקמה בשנת 2015 ע”י אבירם טננבאום – איש פיננסים עתיר ניסיון עם רקע בפסיכולוגיה ומומחה למשכנתאות ששימש בעבר כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות וצבר ידע עשיר בכל סוגי העסקאות.

כמו כן, אבירם מילא תפקידים שונים בבתי השקעות מובילים – עד שהחליט “לחצות את הקווים”.

כחברת בוטיק, פרדס משקיעה משאבים רבים במתן יחס אישי ואכפתי לכל אחד מכם ובחתירה מתמדת לשיפור תנאי המשכנתא שלכם. בעזרת צוות היועצים המומחים של פרדס המצויד בידע, בניסיון, בקשרים מקצועיים וביכולת מיקוח מול הבנקים, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המשכנתא הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם – ולא את זו שמתאימה לבנק שלכם.

פרדס פיננסים היא חברה לייעוץ משכנתאות וייעוץ פיננסי, עם ניסיון מעשי בתוך המערכת הבנקאית ושירות שלחלוטין שומר על האינטרסים שלכם ומכוון לתוצאות האופטימאליות עבורכם בדרך לדירה או לבית משלכם. אם חיפשתם חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, אנו מבטיחים כי הגעתם למקום הנכון ומזמינים אתכם להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות הגרים בבית חלומותיהם עם המשכנתא האופטימאלית עבורם.

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם ממש עוד מעט

או לחצו על הכפתור להתקשרות

שלבים בייעוץ משכנתאות – איתכם לאורך כל הדרך!

מיד ניכנס לנושא של ייעוץ משכנתאות המלצות או מדוע פרדס פיננסים משמשת בתור יועץ משכנתאות מומלץ במרכז, לפני כן נתאר לכם את שלבי השירות של יועץ משכנתא ושל חברה לייעוץ משכנתאות – שירות המלווה אתכם מתחילת הבירורים, דרך השגת תנאי המשכנתא הטובים ביותר ועד קבלת הכסף ורכישת הנכס. 

  • חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת מבצעת בדיקת היתכנות למשכנתא שאתם צריכים מבחינת סכומים והתאמה לפרופיל הכלכלי שלכם כלווים ורוכשי נכס נדל"ן.
  • גיבוש אסטרטגיה כוללת המתאימה למקרה שלכם שעבורו אתם צריכים יועץ משכנתאות פרטי במרכז – משכנתא חדשה, מחזור משכנתא, רכישת דירה, בניית בית פרטי וכו'. 
  • יועץ משכנתא פרטי ועצמאי בונה עבורכם תמהיל משכנתא שלגמרי מותאם אישית לצרכים, להעדפות ולמאפיינים הפיננסיים, האישיים והמקצועיים שלכם – מבחינת סכומים, יכולת החזר, רמת סיכון, מודל החזר וכיוצא בזה. 
  • חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת ומקצועית פועלת מול הבנקים בשבילכם ולפי התכנון שנבנה ומשיגה לכם את ההצעה הטובה והמתאימה ביותר – תוך ייצור חיסכון כספי משמעותי לעומת משכנתא שהייתם מקבלים לבד וללא ליווי צמוד של יועץ משכנתאות פרטי במרכז. 
  • ליווי מלא וצמוד גם אחרי אישור המשכנתא ועד לקבלת הכסף והשלמת העסקה, כולל במקרה הצורך ייעוץ משכנתאות פרטי גם אחרי שכבר רכשתם את הנכס (למשל לצורך מחזור משכנתא, דחיית החזרים וכן הלאה).

שאלות ותשובות – ייעוץ משכנתאות

איך אני יודע שיועץ משכנתאות עצמאי פועל לטובתי ולא לטובת העמלות שלו?

זהו אחד הנושאים הכי חשובים לגבי ייעוץ משכנתאות עצמאי וחיצוני לבנקים! יועץ משכנתאות עצמאי פועל אך ורק לטובת לקוחותיו וזו אחת מנקודות החוזק המרכזיות של המודל החוץ בנקאי. היועץ מקבל מכם כסף עבור שירות הייעוץ ואיתור הזדמנויות המשכנתא הטובות והמתאימות ביותר, ובהתאם, היועץ אינו מקבל עמלות או תשלום מהבנקים עצמם וכך אין כל ניגוד אינטרסים וכל מהות השירות היא טובתכם הפיננסית ואיתור המשכנתא הכי טובה ומשתלמת לצרכים ולמאפיינים שלכם כלקוחות. לצד מקצועיות, דיוק וניסיון עשיר, מודל הנאמנות והשירות הזה הוא שהופך את ייעוץ המשכנתאות של פרדס פיננסים לכל כך אפקטיבי, מותאם אישית ועם תוצאות ברורות לכל לקוח וכל פרויקט משכנתא. 

אתם בודקים אפשרויות משכנתא בכל הבנקים או רק מול הבנק "שלנו"?

שוק המשכנתאות תחרותי מאוד וכל הבנקים פונים לכלל הציבור כדי לתת להם משכנתאות, ללא חובת החזקת חשבון עו"ש בבנק. בגלל שמהות השירות שלנו בפרדס פיננסים הוא לסייע לכם לאתר ולקבל את המשכנתא שהכי מתאימה וטובה עבורכם, אנו בודקים בכמה בנקים ולחלוטין לא מגבילים עצמנו רק לבנק בו יש לכם חשבון עו"ש. נהפוכו, ביצוע של מכרז ריביות ותנאים בין בנקים שונים מגביר את התחרות על המשכנתא שלכם ומאפשר לכם לקבל תנאים טובים יותר, ריביות נמוכות יותר וסכומים גבוהים יותר. 

רכישת דירה זה עסק יקר, למה עכשיו להוסיף עוד עלות על ייעוץ משכנתאות?

אנו מבינים לגמרי שאתם עומדים לפני עסקה ענקית ויקרה! בדיוק בגלל שזוהי עסקה כה גדולה ויקרה, אתם חייבים חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, אובייקטיבית וחכמה. אמנם יש לשירות עלות – אך זה מה שמאפשר לנו להישאר אובייקטיבים ולפעול רק לטובת האינטרסים שלכם. אנחנו מבטיחים שהייעוץ שלנו מאפשר לכם לקבל משכנתא טובה יותר ובעיקר חוסך לכם המון כסף על ריביות גבוהות יותר שהייתם מקבלים עצמאית מול הבנקים. כך, עלות ייעוץ משכנתאות היא שולית לעומת עלויות המשכנתא. אתם מחזירים את ההשקעה בייעוץ במהירות שיא דרך קבלת ריביות נמוכות יותר (חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים הוא לגמרי ריאלי עם השירות שלנו!). 

למה לבחור בפרדס פיננסים כיועץ משכנתאות פרטי?

בפשטות, כי אנחנו מאוד טובים במה שאנחנו עושים – בהתאמה אישית של תמהיל המשכנתא האופטימאלי עבורכם, בניית מודל המשכנתא הכי משתלם, מתאים וחכם עבורכם ולא פחות חשוב הפיכת המודל הזה למציאות מול הבנקים. ליועצי המשכנתאות של פרדס פיננסים ניסיון של שנים בעבודה בתוך המערכת הבנקאית בתחום המשכנתאות והייעוץ הפיננסי, כך שאנו מכירים את הנושא ואת השוק מכל כיוון ויודעים לספק לכם שירות מעולה, מקצועי ומדויק. בנוסף, בפרדס פיננסים אנחנו "מתאבדים" על כל פרויקט וכל לקוח, הופכים כל אבן ועושים באמת הכל כדי שתקבלו את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם

צריכים עוד דוגמאות של המלצה על יועץ משכנתאות פרטי במרכז? הסתכלו על עדויות הלקוחות שלנו באתר החברה ובדף הפייסבוק שלנו, כי אנחנו אוהבים לתת ללקוחות מרוצים, שחסכו המון כסף במשכנתא, לדבר בזכותנו. בהצלחה ומחכים לכם, בדרך לרכישת דירה עם משכנתא אופטימאלית עבורכם.

WhatsApp chat

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הודעתך נתקבלה, נחזור אליך בהקדם, תודה!

דילוג לתוכן