ייעוץ משכנתאות

ריביות מעולות

עד 75% משווי הנכס

שירות אישי מבוגרי המערכת הבנקאית

תמהיל משכנתא אופטימלי

צריכים סיוע בקבלת משכנתא?

בין אם אתם עצמאיים או שכירים, רוכשים נכס ראשון או משקיעים, ממחזרים משכנתא קיימת או שרוצים משכנתא הפוכה, רוצים לקחת משכנתא לבניה עצמית בעיר או בנחלה במושב או בקיבוץ…

בנושא כל כך חשוב כדאי ללכת יד ביד עם המומחים


החיים בישראל של 2024 מאופיינים בחוסר ודאות ובהתמודדות עם מצבים מורכבים שכמותם לא הכרנו. בתוך המציאות הזו אלו שרוצים להתקדם ולהגשים את החלום לרכישת נכס מגלים שענף המשכנתאות הוא מהענף הפיננסיים המורכבים ביותר ללקוחות הפרטיים, שמצריך מהם בקיאות במגוון מושגים יכולת לבצע תחשיבים מסובכים וכל זה קורה כשעל הכף מונחת ברוב המקרים עסקה בהיקף הגבוה ביותר שיבצעו בחייהם.

בטרם תקבלו את ההחלטה שתשפיע עליכם למשך שנים רבות, ובמיוחד במצב המשק הנוכחי, כדאי לפנות לייעוץ משכנתאות פרטי לשכירת שירותיו של מומחה משכנתאות שיעמוד לצידכם אל מול הבנקים וימצא את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם. בסיום התהליך תיווכחו כי הייתה זו ההשקעה המשתלמת ביותר עבורכם, בעזרת הוצאה כספית קטנה יחסית תוכלו לחסוך כסף בהיקפים גדולים במאות מונים ומדובר בהחלטה חשובה שלא מומלץ לוותר עליו.

מהם היתרונות של יועץ משכנתא פרטי על הייעוץ אשר ניתן בבנק?

בפגישה במחלקת המשכנתאות של הבנק ייתקלו הלווים בבנקאים מעונבים ואדיבים, אשר יקשיבו לצרכיהם ויפרסו בפניהם את אפשרויות המשכנתא המוצעות. רבים מיועצי הבנק יציגו מקצועיות לצד חביבות, יעלו על הכתב את התמהיל המוצע ואף ינהלו שיחת טלפון עם הממונים בפני הלקוח, במטרה לשפר עבורו ורק עבורו את תנאי ההלוואה.

למרות המקצועיות המוצגת ופריסת המשכנתא לשלושה שלישים מובנים בתמהיל שמיועד להפחית סיכונים, חשוב לזכור שאת שכרו של היועץ הבנקאי משל הבנק, ואליו בלבד הוא מחויב.

נציג הבנק הוא לפני הכל איש מכירות, שמטרתו להחתים אתכם על עסקה רווחית ככל הניתן עבור הבנק, וכאשר הבנק מרוויח יותר- כפועל יוצא הלקוח משלם יותר.

לעומתו יועץ משכנתא פרטי הינו עובד באופן עצמאי ובלתי תלוי אשר שכרו מגיע מן הלקוחות ואליהם בלבד הוא מחויב. זכות קיומו מותנית ביכולת להשיג ללקוח משכנתא בתנאים טובים יותר מאלה שאותם יוכל להשיג בעצמו, ועל כן הוא יקדיש את מיטב מרצו וכישוריו לטובת הלקוח.

ייעוץ משכנתאות פרטי- ערך מוסף ויתרונות בולטים

כאמור, הערך המוסף של יועץ משכנתאות פרטי הוא בחיסכון אותו יביא ללקוח בעסקת המשכנתא. חיסכון כזה יגיע ממספר כלים מקצועיים:

היכרות והתאמה אישית- יועץ משכנתאות פרטי מוצלח הוא יועץ אשר מקדיש זמן להיכרות עם הלקוח, כלכלת המשפחה והצרכים הייעודיים לו. היכרות והבנה של האלמנטים הללו, לצד תכנון מוקדם באמצעות ידע מקצועי, יסייעו לא רק בקבלת משכנתא משתלמת יותר, אלא בהבנה מראש של התקציב המיועד לדירה, מיצוי אחוזי המימון וניהול ההון העצמי, בניית מסלולי פיתוי לסילוק מוקדם במטרה לשפר את תנאי ההלוואה לאורך זמן, ניתוב מסלולי ההלוואה בהתאמה לקופות, קרנות והכנסות עתידיות.

בניית תמהיל- לקוחות רבים נהגו לחשוב כי הריבית הנתונה היא הגורם המשפיע ביותר על עלות ההלוואה, מבלי להבין את כוחן של ההצמדות השונות ומשמעותן לאורך השנים. במטרה לצמצם את הסיכונים הכלכליים הטמונים בנטילת הלוואה ארוכת שנים, נהוג לחלק את סכום המשכנתא הכולל ולפרוס אותו למספר הלוואות, כאשר כל אחת ניתנת בתנאים שונים ומתנהלת בהתאמה לפרמטר כלכלי אחר. הבנקים נוהגים להציע תמהיל אחיד לכלל הלקוחות, כאשר בעיקרו הוא משרת את רווחיות הבנק, אולם בתכנון, היכרות וידע מקצועי, תמהיל מדויק ומתאים עשי לחסוך כסף רב לאורך השנים ללווים.

כוח מיקוח- יועץ משכנתאות פרטי בעל ניסיון מחזיק בקשרים ענפים ובהיכרות עם המערכת הבנקאית. רבים מן היועצים הם יוצאי המערכת הבנקאית, ובעלי ידע מוקדם ומקיף אודות התנהלות המערכת, מה שיביא למיצוי האפשרויות וההטבות מול הבנקים. יועץ משכנתאות פרטי בשונה מלקוח הקצה אשר נוטל משכנתא אחת, מנהל מספר תיקים מדי חודש ומהווה כוח קניה בעבור הבנקים, מה שמגדיל את כוחו ויכולותיו להשגת משכנתאות בתמהיל הרצוי ובעלויות ריבית נמוכות יותר.

עלות- עלותו של יועץ משכנתאות שעומדת על כמה אלפי שקלים לתיק, בהתאם למורכבות התיק ולמקצועיות היועץ, בטלה בששים אל מול החיסכון האפשרי לאורך כל חיי המשכנתא, שיעמוד לעתים על סכומים שבין עשרות למאות אלפי שקלים.

טיפול בבירוקרטיה- יועץ משכנתאות מקצועי נועד בראש ובראשונה לחסוך לכם כסף רב, אולם כחלק בלתי נפרד מתהליך הליווי גם יחסוך ללקוחותיו לא מעט זמן וטרחה. היועץ הוא שיבצע את הפניה הראשונית, ההתנהלות והמיקוח אל מול מספר בנקים, עד לקבלת ההצעה הטובה ביותר ותפירתה למידותיכם. היועץ יטפל בהגשת המסמכים הנדרשים, קידום התיק, הנפקה וגיוס של אישורים נדרשים, רישום ועד למעמד החתימה והעברת הכסף בפועל.

לתיאום שיחת הכרות לחצו על הכפתור ושלחו לנו הודעה:

 

 

פרדס פיננסיים- הבחירה במקצועיות

לא לחינם חברת פרדס פיננסיים מובילה בשוק ייעוץ המשכנתאות מזה כשש שנות פעילותה. החברה הוקמה על ידי אבירם טננבאום, מומחה בתחום הפיננסיים שבאמתחתו ניסיון רב שנים כחלק מן המערכת הבנקאית, כיועץ בבנק מזרחי טפחות, ניהול השקעות בבתי השקעות ורקע והשכלה בתחום הפסיכולוגיה. את הרקע המפואר והידע הרב בחר טננבאום להעמיד לרשות לקוחותיו, אנשים פרטיים בעלי צרכים מוחשיים וחלומות הנוגעים לרכישת דירה, בית, השקעה ואחרים.

חציית הקווים נעשתה במטרה לסייע ללקוחות לנצל את השוק התחרותי ולהביא ולו במעט להוזלה בעלויות הנדלן המאמיר, ולו ברכיב עלויות המשכנתא האימתניות.

פרדס פיננסיים היא חברה אשר משלבת בין ידע בהיקף שאין שני לו, מקצועיות ומספר רב של תחומי התמחויות,  לשירות אישי במשרד בוטיק השם דגש על יחס אישי וליווי מקיף בכל תיק משכנתא, מקטן ועד גדול.

פניה לפרדס פיננסיים אינה פניה ליועץ פרטי בודד, כי אם לצוות רחב בעל מאגר ידע וכלים מקצועיים, פיקוח וליווי והתאמה של יועץ משכנתאות לכל תיק וכל לקוח, על פי צורך, חיבור אישי ותחום התמחות.

לפתחם של המומחים המובילים בפרדס פיננסיים הגיעו תיקים מורכבים, לקוחות נואשים אשר לא זכו לאישור המשכנתא לאחר מתן התחייבויות וסיטואציות קשות אחרות, אשר בזכות הידע, היצירתיות והנכונות לסייע של טובי המומחים, זכו בהשלמת התהליך ובקבלת משכנתא בתנאים אופטימליים.

העקרונות המנחים בפרדס פיננסיים:

זול זאת לא מילה גסה

נעשה ככל יכולתנו ונמצא את כל קשרינו ויכולותינו להשגת המחיר הזול ביותר ללקוח בגין ההלוואה הנדרשת. נתווכח ונתמקח על כל מאית אחוזי הריבית, נתעקש על הסבת סכומי ההלוואה למסלולים המשתלמים ביותר וננהל כל תיק כאילו אנו עצמנו משלמים את המשכנתא בסופו של יום.

הבנקים לא יאהבו את זה- אתם כן!

מינימום סיכונים

משכנתא היא הלוואה אשר ניתנת בצמידות למשתנים שונים במשק ובכלכלה, אשר הופכים אותה לברת שינוי וסיכון לאורך השנים. אנו מתמחים בנטרול ככל הניתן של גורמי הסיכון, בחירה והעצמה במסלולים בטוחים, מסלולים בעלי ריבית נמוכה וללא קנסות יציאה מוקדמת, תכנון שמביא בחשבון סכומי כסף עתידיים שיסייעו בסילוק מוקדם, ויוצרים משכנתא אטרקטיבית מחד גיסא ויציבה מאידך גיסא.

פריסת תשלומים נכונה
אחד האתגרים בניהול תיק משכנתא הוא קביעת מספר שנות התשלום. הרצון לסיים עם תשלומי המשכנתא מוקדם ככל האפשר אל מול יכולת ההחזר החודשית מעלים שאלה, שהתשובה עליה משתנה בין הלווים, ואף לאורך השנים. אנו מתמחים בזיהוי הצורך והיכולת של לקוחותינו, תוך ניתוח פיננסי עמוק ומקיף והבאה בחשבון של משתנים כלכליים ואחרים לאורך שנים, ובונים תכניות משכנתא בפריסה חכמה ומדויקת, ובעיקר בהתאמה אישית לכל בית ומשפחה.

שאלות ותשובות

איך אוכל להבטיח כי יועץ המשכנתאות העצמאי יפעל לטובתי ולא לטובת העמלות שלו?

אחת מן הספקות המרכזיות שמטילים הלווים ביועצים הוא שאלת האינטרס, ומי למעשה מממן את שכרם. חשוב לדעת כי יועצי המשכנתאות בפרדס פיננסיים הם כלכלנים עצמאיים, בחלקם יוצאי המערכת הבנקאית, אשר כל שכר ותגמול שהם מקבלים מגיע מחברת פרדס פיננסיים- מתשלומי לקוחות החברה. אף אחד מן היועצים אינו כפוף לכל בנק או גורם אחר, אינו זוכה להטבות בגין סגירה בבנק זה או אחר, וטובת לקוחות החברה היא היעד היחיד המניע אותו.

כל יועצי החברה נבחרים בקפידה על בסיס ידע, השכלה וניסיון, לצד תשוקה ורעב אמיתי לייצר שינוי בשוק המשכנתאות, לטובת לקוחות החברה.

הצלחת היועצים נמדדת ומפוקחת על ידי הנהלת החברה, בעיניים הבוחנות את ניהול התיק לטובת הלקוח, והגעה להישגים של ממש, במבנה התכנית וחיסכון ארוך טווח ללקוח.

האם אתם בודקים אפשרויות משכנתא בכל הבנקים או רק מול הבנק "שלנו"?

שוק המשכנתאות הוא שוק תחרותי במיוחד, כאשר כלל הבנקים פונים לכלל הציבור בכדי להעמיד לרשותם הלוואות משכנתא. הבנקים השונים אינם מתנים את קבלת המשכנתא בחובת החזקת חשבון עובר ושב בבנק, ואף מעודדים לקוחות בנקים אחרים לבחון את תנאי המשכנתא שהם מציעים. רווחיות הבנקים בהלוואות משכנתא היא גבוהה ומכאן גם המאבק על ליבו וכיסו של הלקוח, ביצירת תכניות משכנתא במבנים שונים, מתן הטבות ויצירת גמישות בעלויות הריבית.

מאחר ומהות השירות שלנו בפרדס פיננסים הוא לסייע ללקוחות החברה לאתר ולקבל את המשכנתא המתאימה והטובה ביותר עבורם, אנו מקפידים לבצע בדיקה מקיפה שתכלול מספר בנקים ולחלוטין לא מגבילים עצמנו רק לבנק בו מתנהל חשבון הלקוח. למעשה, ביצוע של מכרז ריביות ותנאים בין בנקים שונים מגביר את התחרות על המשכנתא המיועדת ומבטיח קבלה של תנאים טובים יותר, ריביות נמוכות יותר וסכומי כסף גבוהים יותר בחיסכון הסופי.


רכישת דירה היא עסק יקר, מדוע להוסיף עוד עלות של יעוץ משכנתאות, ולהכביד על ההוצאות?

אנו בפרדס פיננסיים מבינים שאתם עומדים לפני עסקה ענקית ויקרה. בדיוק בגלל שזוהי עסקה כה גדולה ויקרה, אתם זקוקים לחברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, אובייקטיבית וחכמה. אמנם יש לשירות עלות – אך זה מה שמאפשר לנו להישאר אובייקטיבים ולפעול רק לטובת האינטרסים שלכם. אנחנו מבטיחים שהייעוץ שלנו מאפשר לכם לקבל משכנתא טובה יותר ובעיקר חוסך לכם המון כסף על ריביות גבוהות יותר שהייתם מקבלים עצמאית מול הבנקים. כך, עלות ייעוץ משכנתאות היא שולית לעומת עלויות המשכנתא. אתם מחזירים את ההשקעה בייעוץ במהירות שיא דרך קבלת ריביות נמוכות יותר, חיסכון של עשרות ומאות אלפי שקלים הוא לגמרי ריאלי עם השירות שלנו!. 

פרדס פיננסיים מזמינים בעלי משכנתאות קיימות ונוטלי משכנתאות חדשות, בעלי נכסים המבקשים לרכוש נכס נוסף להשקעה או כאלה שזקוקים להלוואה לכל מטרה, אנו נדע לתרגם את החלומות שלכם לאפשרויות מעשיות, ולהשיג עבורכם את ההון הנדרש בתנאים הטובים ביותר.

למה פרדס?

כי אנחנו יודעים להוציא לבנקים את המיץ

סימולטור משכנתא

נבנה את המשכנתא הזולה עבורכם

על בסיסה נתמקח עם הבנקים כדי להגיע לתמהיל המשכנתא הזול ביותר.

יועץ משכנתא

נבנה לך תיק לקוח ייחודי עם מינימום סיכון

שימפה את מצבכם הפיננסי תוך מתן דגש ליכולות, צרכים והתכנון שלכם לעתיד

ייעוץ משכנתאות

נחסוך לכם את כאב הראש

נבצע לכם סקרים, ננהל מכרז מחירים ומו"מ בין הבנקים

יועצים מומחים בזמינות גבוהה

חיסכון כספי
עד מאות אלפי שקלים במשכנתא

ניסיון רב בליווי עסקאות

פריסת תשלומים נוחה עבורכם

פריסת תשלומים שתתאים ליכולות התא המשפחתי שלכם ותחסוך לך מתחים וכסף

מאות לקוחות ממליצים

מאות לקוחות ממליצים

מאות לקוחות ממליצים ומרוצים שקיבלו את תמהיל המשכנתא הזול ביותר עבורם

לתיאום שיחת הכרות לחצו על הכפתור ושלחו לנו הודעה:

משכנתא שנבנתה בצורה מדויקת עבור התא המשפחתי שלכם,

תחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים בלקיחת משכנתא
ותחסוך לכם מתחים ולחצים.

מי אנחנו?

פרדס הוקמה בשנת 2015 ע”י אבירם טננבאום – איש פיננסים עתיר ניסיון עם רקע בפסיכולוגיה ומומחה למשכנתאות ששימש בעבר כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות וצבר ידע עשיר בכל סוגי העסקאות.

כמו כן, אבירם מילא תפקידים שונים בבתי השקעות מובילים – עד שהחליט “לחצות את הקווים”.

כחברת בוטיק, פרדס משקיעה משאבים רבים במתן יחס אישי ואכפתי לכל אחד מכם ובחתירה מתמדת לשיפור תנאי המשכנתא שלכם. בעזרת צוות היועצים המומחים של פרדס המצויד בידע, בניסיון, בקשרים מקצועיים וביכולת מיקוח מול הבנקים, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המשכנתא הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם – ולא את זו שמתאימה לבנק שלכם.

פרדס פיננסים היא חברה לייעוץ משכנתאות וייעוץ פיננסי, עם ניסיון מעשי בתוך המערכת הבנקאית ושירות שלחלוטין שומר על האינטרסים שלכם ומכוון לתוצאות האופטימאליות עבורכם בדרך לדירה או לבית משלכם. אם חיפשתם חברת ייעוץ משכנתאות מומלצת, אנו מבטיחים כי הגעתם למקום הנכון ומזמינים אתכם להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות הגרים בבית חלומותיהם עם המשכנתא האופטימאלית עבורם.

WhatsApp chat

אתר 'פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות' עושה שימוש בעוגיות (Cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה. הגלישה  באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.

אין לראות באמור באתר משום המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה במוצרים פיננסיים.
אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ אישי, המותאם לצרכי הלקוח.

אתר 'פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות' עושה שימוש בעוגיות (Cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.
הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.

אין לראות באמור באתר משום המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה במוצרים פיננסיים מכל מין וסוג שהם.
אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ אישי, המותאם לצרכי הלקוח.

דילוג לתוכן