כמה עולה יועץ משכנתאות

או לחצו על הכפתור להתקשרות

ענף ייעוץ המשכנתאות תופס תאוצה, הן בעבור נוטלי משכנתא ראשונה והן בתחום מחזור המשכנתאות, כאשר יותר ויותר לווים מבינים את הערך הגלום בליווי וייעוץ מקצועי.

לאורך שנים ניגשו מבקשי המשכנתאות אל הבנק, שפופים ומקווים, הציגו בפני פקיד הבנק את חלומם לדירת מגורים בית פרטי, שיפוץ הבית ואחרים, והמתינו למוצא פיו. אישור הבנק הנכסף התקבל לצד המלצותיו במלואן, ללא כל מיקוח, השוואת מחירים או בחינה של העלויות.

אותם אנשים שנהגו להשוות את מחירי מותגי הפסטה בסופר בכדי לחסוך כמה שקלים והמתינו למבצעי סוף עונה ברכישת ביגוד, נטלו על עצמם משכנתאות אימתניות בתנאים גרועים ובעלויות מופקעות, ואף הודו על ההזדמנות והיכולת לרכוש דירת מגורים בסיוע הבנק.

השינוי שהביא לצרכנות נבונה הוא לפני הכל שינוי במספר תפיסות מובילות:

  • משכנתא היא מוצר ככל מוצרי השוק, שנועדה להביא רווח למשווקים אותה.
  • ענף המשכנתאות טומן בחובו רווחיות עצומה לבנקים ועל כן גם פתוח לתחרות.
  • הלקוח אינו לקוח שבוי, אינו מחויב לבנק בו מתנהל חשבונו או אף לבנק ממנו נטל את המשכנתא המקורית.
  • מחזור משכנתא אפשרי בכל שלב ואף מומלץ לביצוע מספר פעמים לאורך חיי המשכנתא.
  • עלות סיוע מקצועי של חברת ייעוץ משכנתאות אינו בזבוז כסף ויכול לחסוך כסף רב ללווים. 

יעוץ משכנתאות הוא שירות שמשלב בין ידע ומקצועיות שמביא עמו יועץ מומחה, לצד מעטפת קשרים מקצועיים ענפים בבנקים השונים, היכרות מעמיקה עם הרשויות ותנאי הבירוקרטיה והיכולת לקדם את תהליך נטילת המשכנתא במהירות ולכן, כשלוקחים יועץ משכנתאות מחירים הם לא הדבר היחיד שצריך לקחת בחשבון. 

עלות השירות מושפעת ממספר רב של פרמטרים בניהם: מקצועיות היועץ וניסיונו ומורכבות התיק. תיקי נטילת משכנתא או מחזור משכנתא פשוטים יעלו פחות מתיקים מורכבים דוגמת רכישת שטח לבנייה עצמית, רכישת נכס בקיבוץ או במושב, מחזור משכנתא בשילוב הגדלה והלוואה לכל מטרה, פיצול ונטילת משכנתא בגירושין ומורכבויות רבות נוספות.

עבודתו של היועץ אינה מתחילה ומסתיימת בפניה אל הבנק ובמיקוח על תנאי הריבית אשר מוצעים ללקוח, כי אם מתחילה כבר בשלב בדיקת היתכנות העסקה, תכנון ההתנהלות הבירוקרטית וגיוס המסמכים הנדרשים, בניית תמהיל ההלוואה המתאים וקבלת העסקה הטובה והמשתלמת ביותר אל מול הבנקים. 

עלות ממוצעת של יועץ משכנתאות תעמוד על 5000-10000 ₪, כאשר עלות זאת מתגמדת אל מול החיסכון הכלכלי האפשרי שיעמוד על עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך חיי המשכנתא. 

ישנם יועצי משכנתאות המספקים גם שירות חלקי שכולל ייעוץ ראשוני, בדיקת היתכנות ו/או בניית תמהיל בלבד, בעלויות נמוכות יותר, אולם בחישוב עלות אל מול תועלת מדובר בחיסכון מזערי אל מול התועלת האפשרית.

פרדס פיננסיים היא חברת ייעוץ משכנתאות מובילה המתמחה במגוון סוגי משכנתאות, ומספקת ללקוחותיה ליווי מקצועי, משכנתאות משתלמות במחיר הוגן.  

למה פרדס?

כי אנחנו יודעים להוציא לבנקים את המיץ

נבנה את המשכנתא הזולה עבורכם

על בסיסה נתמקח עם הבנקים כדי להגיע לתמהיל המשכנתא הזול ביותר.

נבנה לך תיק לקוח ייחודי עם מינימום סיכון

שימפה את מצבכם הפיננסי תוך מתן דגש ליכולות, צרכים והתכנון שלכם לעתיד

נחסוך לכם את כאב הראש

נבצע לכם סקרים, ננהל מכרז מחירים ומו"מ בין הבנקים

חיסכון כספי
עד מאות אלפי שקלים במשכנתא

פריסת תשלומים נוחה עבורכם

פריסת תשלומים שתתאים ליכולות התא המשפחתי שלכם ותחסוך לך מתחים וכסף

מאות לקוחות ממליצים

מאות לקוחות ממליצים ומרוצים שקיבלו את תמהיל המשכנתא הזול ביותר עבורם

משכנתא שנבנתה בצורה מדויקת עבור התא המשפחתי שלכם,

תחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים בלקיחת משכנתא
ותחסוך לכם מתחים ולחצים.

מי אנחנו?

פרדס הוקמה בשנת 2015 ע”י אבירם טננבאום – איש פיננסים עתיר ניסיון עם רקע בפסיכולוגיה ומומחה למשכנתאות ששימש בעבר כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות וצבר ידע עשיר בכל סוגי העסקאות.

כמו כן, אבירם מילא תפקידים שונים בבתי השקעות מובילים – עד שהחליט “לחצות את הקווים”.

כחברת בוטיק, פרדס משקיעה משאבים רבים במתן יחס אישי ואכפתי לכל אחד מכם ובחתירה מתמדת לשיפור תנאי המשכנתא שלכם. בעזרת צוות היועצים המומחים של פרדס המצויד בידע, בניסיון, בקשרים מקצועיים וביכולת מיקוח מול הבנקים, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המשכנתא הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם – ולא את זו שמתאימה לבנק שלכם.

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם ממש עוד מעט

או לחצו על הכפתור להתקשרות

WhatsApp chat

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הודעתך נתקבלה, נחזור אליך בהקדם, תודה!

דילוג לתוכן