מחזור משכנתא

ריביות מעולות

עד 75% משווי הנכס

שירות אישי מבוגרי המערכת הבנקאית

תמהיל משכנתא אופטימלי

מיחזור משכנתא – משפרים את המשכנתא וחוסכים המון כסף!

משכנתא היא הלוואה גדולה מאוד, כנראה ההתחייבות הכספית הכי גדולה שרובנו עושים במהלך חיינו, היא גדולה גם במונחי כסף ולרוב היא גם ארוכה ומלווה אותנו שנים רבות. במהותה, משכנתא היא לא עסקה שאנחנו עושים במודל של "שגר ושכח", נהפוכו, צרכנות פיננסית נבונה כוללת בחינה מחודשת של המשכנתא שלכם כדי לראות האם אתם יכולים לחסוך כסף ולקבל עסקה טובה יותר. את זה אנו עושים דרך מחזור משכנתא – כי לא רק בקבוקים אפשר למחזר! 

מחזור משכנתא הוא תהליך חשוב המאפשר לכם לבנות משכנתא חדשה עבור הסכום שנותר לכם להחזיר, בתנאים טובים יותר ממה שיש לכם היום. במציאות של ריבית נמוכה מאוד כפי שיש היום וגם לאור המשבר הכלכלי החמור בעקבות התפרצות מגפת קורונה, מחזור משכנתא הוא משהו שבהחלט חשוב שתבדקו בצורה רצינית.

ממחזרים את המשכנתא עם פרדס פיננסים – באובייקטיביות, עובדים רק עבורכם! 

חברת פרדס פיננסים היא חברת ייעוץ משכנתאות פרטית ואובייקטיבית. אנו עובדים מול הבנקים כדי להשיג את המשכנתאות הטובות והזולות ביותר, שהכי מתאימות לכם ולתנאי השוק. השירות ניתן בצורה אובייקטיבית לחלוטין, ללא תגמול ע"י הבנקים המלווים ועם שמירה חסרת פשרות על האינטרסים הכלכליים והאישיים שלכם. אנו מובילים תהליכי מחזור משכנתא עבורכם, חוסכים לכם המון כסף עם תנאי ריבית נמוכים ומייצרים לכם תמהיל שהרבה יותר מתאים למאפיינים הפיננסיים והאישיים שלכם כיום.

עוד לא בדקתם לגבי מחזור משכנתא? חבל, הריבית בישראל נמוכה כיום ויכול להיות שאתם יכולים לחסוך הרבה כסף ולשלם בכל חודש פחות על החזר המשכנתא. או לחלופין להגדיל את ההחזר ולקצר את המשכנתא. פנו אלינו היום ויועץ משכנתאות ילווה אתכם בדרך לשינוי משתלם ביותר.

לתיאום שיחת ייעוץ ללא עלות לחצו על הכפתור ושלחו לנו הודעה:

למה למחזר משכנתא ולמה זה יכול לחסוך לכם כסף?

באופן מובן וטבעי, אנשים רבים נרתעים מעיסוק במשכנתא שלהם, בטח מעבר לתקופה הלחוצה והמורכבת של נטילת המשכנתא מלכתחילה (למרות שעם פרדס פיננסים זה הרבה יותר פשוט ויעיל!). משכנתא נתפסת כתחום מורכב, מסובך, מתמטי מאוד – וחרף העובדה שהנושא בהחלט יכול להיות לעיתים כזה, הוא חשוב ולאו דווקא כל כך סבוך. 

  • האפשרות של מיחזור משכנתא מדגישה עד כמה חשוב לא לשכוח מפרטי ההלוואה ולמה קריטי להתאים את המשכנתא שלכם לתנאים הנכונים היום, מה שבמקרים רבים אינו תואם לתנאים שהיו במועד נטילת ההלוואה. הנה כמה דוגמאות כיצד מחזור משכנתא יכול לשרת אתכם: חיסכון פוטנציאלי של עשרות אלפי שקלים ואף הרבה יותר מזה – בזכות קבלת משכנתא בתנאי ריבית נמוכים ומשופרים. 
  • הקטנה או הגדלה של ההחזר החודשי – בהתאם לרצונכם ולמצבכם הכלכלי הנוכחי, מצב שסיכוי סביר שאינו אותו דבר כמו במועד נטילת המשכנתא המקורית. 
  • קיצור משך החזר ההלוואה – כי מי לא רוצה פחות שנים לשלם משכנתא?!

למי מתאים לבצע מיחזור משכנתא?

  • משכנתאות עם ריביות גבוהות ממה שמקובל היום בשוק.
  • למי שההחזר החודשי מעיק עליו ורוצה להקל על עצמו ולהפחית את ההחזר לסכום יותר ריאלי.
  • למי שרוצה להגדיל החזר חודשי ולקצר את המשכנתא, בעקבות שיפור במצב הכלכלי האישי.

מחזור משכנתא הוא תהליך בחינה מחדש של המשכנתא הקיימת שלכם ובנייתה מחדש לחלוטין, בצורה שתתאים לצרכים ולהעדפות הנוכחיים שלכם. התהליך מאפשר למקסם את התנאים הקיימים בשוק ולבצע מו"מ מול כל הבנקים עד להשגת המשכנתא המשתלמת והמתאימה ביותר – ובכך לחסוך לכם עשרות ואף מאות אלפי שקלים.

למה פרדס?

כי אנחנו יודעים להוציא לבנקים את המיץ

סימולטור משכנתא

נבנה את המשכנתא הזולה עבורכם

על בסיסה נתמקח עם הבנקים כדי להגיע לתמהיל המשכנתא הזול ביותר.

יועץ משכנתא

נבנה לך תיק לקוח ייחודי עם מינימום סיכון

שימפה את מצבכם הפיננסי תוך מתן דגש ליכולות, צרכים והתכנון שלכם לעתיד

ייעוץ משכנתאות

נחסוך לכם את כאב הראש

נבצע לכם סקרים, ננהל מכרז מחירים ומו"מ בין הבנקים

יועצים מומחים בזמינות גבוהה

חיסכון כספי
עד מאות אלפי שקלים במשכנתא

ניסיון רב בליווי עסקאות

פריסת תשלומים נוחה עבורכם

פריסת תשלומים שתתאים ליכולות התא המשפחתי שלכם ותחסוך לך מתחים וכסף

מאות לקוחות ממליצים

מאות לקוחות ממליצים

מאות לקוחות ממליצים ומרוצים שקיבלו את תמהיל המשכנתא הזול ביותר עבורם

לתיאום שיחת ייעוץ ללא עלות לחצו על הכפתור ושלחו לנו הודעה:

מדוע עכשיו?

לא סתם אתם שומעים מסביבכם הרבה "דיבורים" על מחזור משכנתא. בשנים האחרונות ריביות המשכנתאות בישראל נמוכות ומאוד אטרקטיביות, לכן זו תקופה מצוינת למחזר את המשכנתא, לקחת משכנתא חדשה ומשופרת. בנוסף, אם מצבכם הכלכלי השתפר ויש לכם יותר הכנסה פנויה, אתם יכולים להגדיל את ההחזר ולסיים את המשכנתא מהר יותר, מה שגם יחסוך לכם המון בתשלומי ריבית.יועצי המשכנתאות הבלתי תלויים של פרדס פיננסים יבנו עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר, עם מודל שחוסך לכם מקסימום כסף ובונה תנאי החזר אופטימאליים עבורכם היום.
אנחנו גם שוקדים על ההתנהלות מול הבנקים וחוסכים לכם "כאב ראש" וגם משיגים תנאים מועדפים בזכות הניסיון, הידע והקשרים שלנו במערכת.

מי אנחנו?

פרדס הוקמה בשנת 2015 ע”י אבירם טננבאום – איש פיננסים עתיר ניסיון עם רקע בפסיכולוגיה ומומחה למשכנתאות ששימש בעבר כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות וצבר ידע עשיר בכל סוגי העסקאות.

כמו כן, אבירם מילא תפקידים שונים בבתי השקעות מובילים – עד שהחליט “לחצות את הקווים”.

כחברת בוטיק, פרדס משקיעה משאבים רבים במתן יחס אישי ואכפתי לכל אחד מכם ובחתירה מתמדת לשיפור תנאי המשכנתא שלכם. בעזרת צוות היועצים המומחים של פרדס המצויד בידע, בניסיון, בקשרים מקצועיים וביכולת מיקוח מול הבנקים, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המשכנתא הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם – ולא את זו שמתאימה לבנק שלכם.

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם בהקדם:

או לחצו על הכפתור לשליחת הודעה:

שאלות ותשובות – מחזור משכנתא

 

האם יש הגבלת זמן מתי אפשר לבצע מחזור משכנתא?

ברמה העקרונית, לא, אין הגבלת זמן כזו ואתם יכולים לבצע מחזור משכנתא כמעט בכל נקודת זמן שעדיין נותרה לכם הלוואה להחזיר. אבל, בהחלט יש זמנים שבהם פחות משתלם לבצע מחזור משכנתא ולכן חשוב לעלות על הרכבת הזו במועד המדויק. היום הריביות נמוכות מאוד ואפשר להשיג לכם משכנתא חדשה שתהיה משמעותית זולה יותר מהמשכנתא המקורית שלקחתם. אבל כאשר הריביות יתחילו לעלות, בהחלט יתכן וכבר יהיה מאוחר מדי לבצע שינויים שיוזילו וישפרו את המשכנתא הישנה שלכם.  

 

זה באמת שווה את הטרחה? כמה כבר אפשר לחסוך במחזור המשכנתא?

זה לגמרי שווה את זה! הריבית היא עלות המשכנתא שלכם ומה שמייקר אותה משמעותית, כאשר בנוסף חשוב לזכור שמדובר על הלוואה שלקחתם להמון שנים קדימה. לכן, כל הורדה בריבית וכל קיצור של זמן ההחזר יחסכו לכם הרבה כסף ויקרבו יותר את היום בו תגורו בבית שלכם, נטולי משכנתא ועם משמעותית פחות דאגות כלכליות. סטטיסטיקות של מחזור משכנתא מראות כי בביצוע נכון וחכם אפשר לחסוך 10%-30% מהחזרי המשכנתא שלכם – זה מתבטא בעשרות וברוב המקרים אף  מאות אלפי שקלים! 

אולי לא שווה למחזר את המשכנתא שלי, אנחנו חוששים לשלם לכם "סתם"?

החשש הגיוני ומובן. הדבר הראשון שאנו עושים הוא בדיקה ראשונית של היתכנות המחזור על מנת לוודא שאכן יש אפשרות לחסוך סכום משמעותי, הבדיקה הינה ללא עלות או התחייבות ואנו מתקדמים לתהליך מחזור רק אם יש כדאיות ברורה לביצוע התהליך. בהחלט יש מקרים בהם ההלוואה הקיימת היא העדיפה ואין כדאיות לביצוע מחזור. תהליך הבדיקה הוא מקיף, מעמיק ומצריך השקעת זמן ומשאבים מצידנו – ולכן יש לו ערך כספי. אבל כדי להרגיע את חששות לקוחותינו וגם מתוך אמונה ביכולות המקצועיות שלנו בפרדס פיננסים, אנחנו גובים תשלום רק אם מחזור המשכנתא חוסך לכם כסף, כאחוז קטן מהחיסכון שנוצר. אז בעצם אין כל סיכון ורק סיכוי לרווח וחיסכון מצידכם! 

חייבים למחזר משכנתא מול אותו הבנק?

ממש לא! זה חלק מה"קסם" של מחזור משכנתא ומהעובדה שאנחנו יכולים להשיג לכם עסקה משתלמת וחסכונית הרבה יותר. מחזור משכנתא כולל סגירת המשכנתא הקיימת ולקיחת הלוואה אחרת הבנויה אחרת במקומה – לכן אנו מנהלים מכרזים ובדיקות מול בנקים שונים כדי למצוא לכם את העסקה המשתלמת והטובה ביותר, מבחינת ריביות, תנאי החזר ותקופת ההחזר.

WhatsApp chat

אתר 'פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות' עושה שימוש בעוגיות (Cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה. הגלישה  באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.

אין לראות באמור באתר משום המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה במוצרים פיננסיים.
אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ אישי, המותאם לצרכי הלקוח.

אתר 'פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות' עושה שימוש בעוגיות (Cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.
הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.

אין לראות באמור באתר משום המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה במוצרים פיננסיים מכל מין וסוג שהם.
אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ אישי, המותאם לצרכי הלקוח.

דילוג לתוכן