משכנתא לכל מטרה

החיים רצופים במטרות שאנחנו רוצים לממש: החלפת הגרוטאה לרכב חדש, לחתן את הילדה, לעזור לילד במימון הלימודים, יציאה לטיול משפחתי סביב העולם או סגירה של ההלוואות והמינוס בבנק שמתחיל להעיק.

על מנת שתוכלו לממן את כל המטרות שלכם, הבנקים מעמידים לרשותכם הלוואה לכל מטרה.

הלוואה לכל מטרה - הסוד טמון בבחירה נכונה

הלוואה לכל מטרה היא הלוואה נגישה שהבנקים מעמידים לרשותכם בקלות יחסית. גובה ההלוואה לכל מטרה יכול להגיע עד ל-50% מערך הנכס שלכם ובמקרים מסוימים עד 75% משווי הנכס. לרוב, הריבית נמוכה מהלוואות רגילות וניתן לפרוס אותה לתקופה של עד 30 שנה וכך ליהנות מהחזרים חודשיים נוחים.

עם זאת, מדובר בהלוואה לכל דבר הכרוכה במקרים מסוימים ברישום משכנתא על הנכס שבבעלותכם ובהתחייבות המוסיפה הוצאה נוספת בתקציב המשפחתי שלכם. לכן, קחו החלטה מושכלת ואחראית ובחרו את ההלוואה הנכונה ביותר עבורכם, בליווי המומחים של פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות.

פרדס איתכם עד להגשמת המטרה

צוות היועצים של פרדס מכיר את המערכת הבנקאית על בוריה ונמצא בקשרי עבודה פוריים הן עם בנקים והן  עם גופים חוץ-בנקאיים מכובדים כגון חברת כלל, מימון ישיר ועוד. יחד נגדיר את גובה ההלוואה לה אתם זקוקים ואת הצורך בביטחונות, ננתח את יכולת ההחזר החודשית שלכם לצורך חישוב פריסת ההלוואה, נערוך סקר ומכרז בין הבנקים השונים ונסייע לכם לקבל החלטה נבונה, שלא תסכן את עתידכם הכלכלי.