משכנתא לרכישה

החלטתם לרכוש דירה ואין לכם את המימון הנדרש? המערכת הבנקאית מעמידה לרשותכם מגוון אפשרויות ללקיחת משכנתא ומערך של יועצים אדיבים שישמחו להחתים אתכם על המשכנתא המתאימה, המדויקת והמשתלמת ביותר עבור… הבנק המעסיק אותם. וכאן פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות נכנסת לתמונה.

משכנתא היא מוצר שפתוח למשא ומתן

חשוב לזכור: משכנתא, למרות השם המאיים וההשפעה שלה על איכות החיים שלכם בעשרות השנים הקרובות, היא מוצר לכל דבר. הבנק, כגוף עסקי החותר למקסום רווחיו, מעמיד אותה למכירה ואתם, קונים אותה. לכן, כללי הצרכנות הנבונה חלים גם עליה.

לכן, רגע לפני שאתם לוקחים משכנתא מסניף הבנק שלכם, התייעצו איתנו ותגלו מה הן ההשלכות הכספיות האדירות של בחירה מקצועית ומושכלת של משכנתא חדשה לרכישת נכס, על יכולתכם לחיות בשלום עם המשכנתא ואף ליצור לעצמכם עתיד כלכלי בטוח.

פרדס איתכם בדרך למשכנתא ראשונה

צוות מומחי המשכנתאות של פרדס המחויב לאינטרסים שלכם בלבד, יספק לכם הסבר מעמיק, בגובה העיניים, למשמעויות השונות של החלטה אותה תידרשו לעשות ויהפוך כל אבן, על מנת לספק לכם את המשכנתא הנכונה עבורכם:

הצטרפו ללקוחות פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות שלקחו משכנתא ראשונה ונהנים מחיסכון של עשרות ואף מאות אלפי שקלים לאורך תקופת המשכנתא!