תבנית לשירותים

ריבית הוגנת

עד 65% משווי הנכס

שירות אישי מבוגרי המערכת הבנקאית

אישור תוך יום עסקים אחד

מחזור משכנתא – משפרים את המשכנתא וחוסכים המון כסף!

משכנתא היא הלוואה גדולה מאוד, כנראה ההתחייבות הכספית הכי גדולה שרובנו עושים במהלך חיינו, היא גדולה גם במונחי כסף ולרוב גם במונחי זמן. רוב מוחלט של המשכנתאות בישראל נלקחות לשנים רבות קדימה, כולל פרקי זמן של 25-30 שנה. אבל למרות שרבים רוצים לחשוב כך, משכנתא היא לא עסקה שאנחנו עושים במודל של "שגר ושכח", משלמים כל חודש עד לסיום ההחזרים ואחרי ששילמנו המון כסף בריביות. נהפוכו, צרכנות פיננסית נבונה כוללת בחינה מחודשת של המשכנתא שלכם כדי לראות האם אתם יכולים לחסוך כסף ולקבל עסקה טובה יותר. את זה אנו עושים דרך מחזור משכנתא – כי לא רק בקבוקים אפשר למחזר! מחזור משכנתא הוא תהליך חשוב המאפשר לכם לבנות משכנתא חדשה לסכום שנותר לכם להחזיר, בתנאים טובים יותר ממה שיש לכם היום.

חברת פרדס פיננסים היא חברת ייעוץ משכנתאות עצמאית וחוץ בנקאית, כאשר אנו עובדים איתכם מול הבנקים כדי להשיג עבורכם את המשכנתאות הטובות והזולות ביותר, אלו שהכי מתאימות לכם ולתנאי השוק, בצורה עצמאית לגמרי מהבנקים, אובייקטיבית לחלוטין ועם שמירה חסרת פשרות על האינטרסים הכלכליים והאישיים שלכם. אנו מובילים תהליכי מיחזור משכנתא עבור אינספור לקוחות, חוסכים להם המון כסף על תנאי ריבית נמוכים משמעותית ומאפשרים להם תמהיל שהרבה יותר מתאים למאפיינים הפיננסיים והאישיים שלהם כיום.

עוד לא בדקתם לגבי מחזור משכנתא עבור ההלוואה שלכם? חבל, הריבית בישראל נמוכה כיום ומאוד יכול להיות שאתם יכולים לחסוך המון כסף ולשלם בכל חודש פחות על החזר המשכנתא. פנו אלינו היום ויועץ משכנתאות ילווה אתכם בדרך לשינוי ששווה לכם הרבה מאוד.

או לחצו על הכפתור להתקשרות

למה למחזר משכנתא ולמה זה יכול לחסוך לכם כסף?

באופן מובן וטבעי, אנשים רבים נרתעים מעיסוק במשכנתא שלהם, בטח מעבר לתקופה הלחוצה והמורכבת של נטילת המשכנתא מלכתחילה (למרות שעם פרדס פיננסים זה הרבה יותר פשוט ויעיל!). משכנתא נתפסת כתחום מורכב, מסובך, מתמטי מאוד – ולמרות שהנושא בהחלט יכול להיות לעיתים כזה, הוא חשוב ולאו דווקא כל כך סבוך. הנושא החשוב של מיחזור משכנתא מדגיש עד כמה חשוב לא לשכוח מזה ולמה קריטי להתאים את ההלוואה שלכם לתנאים הנכונים היום, מה שבמקרים רבים אינו תואם לתנאים שהיו במועד נטילת ההלוואה.

כאשר לקחתם את המשכנתא יתכן והייתם זוג צעיר, ללא ילדים ובתחילת הדרך מבחינת עבודה וקריירה, יתרה מכך, כנראה שריביות המשכנתאות באותה תקופה היו גבוהות ויקרות יחסית – מה שגרם לכך שלקחתם הלוואה לשנים רבות קדימה ועם אחוזי ריבית גבוהים ויקרים. אבל התקופה משתנה וכך גם תנאי השוק והתנאים שלכם – התקדמתם בעבודה וברמת ההכנסות, כבר יש לכם ילדים גדולים יותר ובעיקר תנאי הריבית השתנו – כל זה זועק לביצוע של מחזור משכנתא ושיפור תנאים משמעותי.

מאז שנת 2008, הריביות בישראל נמוכות מאוד, וזה משפיע מאוד על שוק המשכנתאות – כאשר ההלוואות הללו נחשבות היום יחסית זולות מאוד מבחינת שווי הכסף (למרות שמחירי הדיור בהחלט מטורפים). זה אומר שמשכנתאות היום ניתנות בריביות יחסית נמוכות לעומת תקופות אחרות, היום, אפילו ב-2021, ריביות המשכנתאות בשפל היסטורי במשק הישראלי! אם אתם לא ממחזרים את המשכנתא שלכם עם הריביות הגבוהות שאתם משלמים, אתם פשוט זורקים כסף שיכולתם לחסוך!

מיחזור משכנתא בפועל סוגר את ההלוואה הקיימת שלכם ומייצר משכנתא חדשה – בתנאי ריבית, החזר וסכום כולל משופרים לעומת מה שהיה לכם לפני המחזור. אתם יכולים לקבל תנאי ריבית נמוכים משמעותית, לתחום את החזר ההלוואה לפחות שנים ממה שתכננתם במקור (גם חוסך תשלום ריביות) ולבצע שינויים מבניים נוספים בתמהיל המשכנתא שלכם – כולל כמובן להחליף את הבנק המלווה!

שוקי ההון עולים והבנקים מגייסים כסף מאוד בזול, אתם יכולים וצריכים ליהנות מהשילוב הזה ומחזור משכנתא מכניס אתכם ל"חגיגה" וחוסך לכם המון כסף. יועצי המשכנתאות הבלתי תלויים של פרדס פיננסים יבנו עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר ויבנו מודל שחוסך לכם מקסימום כסף ובונה תנאי החזר אופטימאליים עבורכם היום.

הבנק רוצה שתיקחו ממנו משכנתא,
לכן חייבים להתמקח על כל התנאים

אנשים רבים מאמינים שאין להם את היכולת הכלכלית להתמקח עם הבנק, שהשכר שלהם לא גבוה, שהם רוצים יותר מדי כסף, אז.. הם טועים לגמרי. הבנק הוא עסק, על כל משכנתא שנחתמת הוא מרוויח עליכם הרבה מאוד כסף, לכן, כל אחד ואחת יכולים להתמקח עם הבנק, כמעט בכל סיטואציה. למה? כי הוא רוצה אתכם אצלו. 

הטעות הראשונה שאתם עושים שעולה לכם כסף רב

כשאנחנו נתקלים  בעבודה בפרויקט גדול אנחנו מתכננים אותו לפרטי פרטים, עושים ישיבות, מזמנים אנשי מקצוע, מנתחים ומשקיעים מחשבה רבה, אז מדוע זה כל כך שונה כשמחליטים לקחת משכנתא?

כשאנו לוקחים משכנתא אנחנו חייבים לשאול את עצמנו כמה וכמה שאלות שישפיעו משמעותית על המסלול שנבחר גודל המשכנתא שאותה נחזיר בשנים הבאות, כמו:

1) איזה סכום אנחנו צריכים כדי באמת להתאזן כלכלית?

יכול להיות שאנו זקוקים לסכום גדול יותר מסך החובות שיש לנו, כדי שנוכל להחזיר את החובות ולתת לעצמנו את הכלים כדי לעלות על המסלול הבטוח לשפיות ואיזון כלכלית.
איש מקצוע יוכל להעריך ביחד איתכם את גובה המימון שאתם זקוקים לו, ביחס להוצאות המחיה שלכם, חובות, שאיפות ושאר הסיבות שבגינן אתם מעוניינים במימון.

2) אנחנו בוחרים מהר מדי ממי ניקח מימון.
אחת הטעויות הגדולות של אנשים שלוקחים מימון, היא שהם לא עושים בדיקה ייסודית.
הם משלמים על כך בעשרות אלפי שקלים נוספים שהם ישלמו בהחזרי המשכנתא ובשנים ארוכות נוספות בהן יאלצו לשלם.
בעזרת ייעוץ מסודר נוכל לעשות סקר שוק והשוואה מדויקת ונמצא את תמהיל המימון שמתאים בדיוק לכם.

3) אנחנו מתחייבים להחזר חודשי גבוה מדי שפוגע בנו.

במיוחד כשאנחנו לוקחים מימון נוסף כדי לכסות חובות עבר אנחנו צריכים לדעת בדיוק כיצד לחלק את ההחזרים החודשיים.  הרבה מאוד אנשים לא מחשבים בדיוק מה יכולת ההחזר החודשית שלהם ונכנסים שוב ושוב לחובות. 
ייעוץ משכנתא מסודר יאפשר לך לחסוך כסף וכאב ראש, ע"י חישוב מסודר של כל ההכנסות וההוצאות העתידיות שלכם לפי נוסחאות מקצועיות.

שאלות אלו ורבות נוספות יגדירו לנו את מסלול המשכנתא שתתאים לנו, פריסת השנים המתאימה לנו, הריבית אותה נשלם, וכמובן ההחזר החודשי.

 

למה פרדס?

כי אנחנו יודעים להוציא לבנקים את המיץ

סימולטור משכנתא

נבנה את המשכנתא הזולה עבורכם

על בסיסה נתמקח עם הבנקים כדי להגיע לתמהיל המשכנתא הזול ביותר.

יועץ משכנתא

נבנה לך תיק לקוח ייחודי עם מינימום סיכון

שימפה את מצבכם הפיננסי תוך מתן דגש ליכולות, צרכים והתכנון שלכם לעתיד

ייעוץ משכנתאות

נחסוך לכם את כאב הראש

נבצע לכם סקרים, ננהל מכרז מחירים ומו"מ בין הבנקים

יועצים מומחים בזמינות גבוהה

חיסכון כספי
עד מאות אלפי שקלים במשכנתא

ניסיון רב בליווי עסקאות

פריסת תשלומים נוחה עבורכם

פריסת תשלומים שתתאים ליכולות התא המשפחתי שלכם ותחסוך לך מתחים וכסף

מאות לקוחות ממליצים

מאות לקוחות ממליצים

מאות לקוחות ממליצים ומרוצים שקיבלו את תמהיל המשכנתא הזול ביותר עבורם

משכנתא שנבנתה בצורה מדויקת עבור התא המשפחתי שלכם,

תחסוך לכם עד מאות אלפי שקלים בלקיחת משכנתא
ותחסוך לכם מתחים ולחצים.

כהצרכנות החכמה גרמה לרבים להבין שהבנק הוא עסק לכל דבר, והתייעצות עם יועץ משכנתאות מטעמו היא לעיתים ניגוד עניינים משמעותי ושגוי.

כמו שבמשפט לא נתייעץ וניקח ייעוץ מהצד שתובע אותנו, כך גם אל מול הבנקים, לא יתכן שנבקש ייעוץ הוגן וללא אינטרסים מהבנק שרוצה להרוויח מאיתנו כמה שיותר.

בעזרת ייעוץ משכנתא תוכל לחסוך עד מאות אלפי שקלים בלקיחת משכנתא ולחסוך מתחים, לחצים וריבים בזמן תכנון המשכתנא ובמיוחד בכל עשרות השנים שתחזיר את ההלוואה. רק בעזרת יועץ משכנתאות תוכלו להלוות מהבנק לא רק את הסכום אותו אתם צריכים, אלא תדעו להתאים את מסלול לקיחת המשכנתא וההחזרים החודשים כך שתוכלו לעמוד בהם בלי לחשוש אם תוכלו לעמוד בתשלומים.

מי אנחנו?

פרדס הוקמה בשנת 2015 ע”י אבירם טננבאום – איש פיננסים עתיר ניסיון עם רקע בפסיכולוגיה ומומחה למשכנתאות ששימש בעבר כיועץ משכנתאות בבנק מזרחי טפחות וצבר ידע עשיר בכל סוגי העסקאות.

כמו כן, אבירם מילא תפקידים שונים בבתי השקעות מובילים – עד שהחליט “לחצות את הקווים”.

כחברת בוטיק, פרדס משקיעה משאבים רבים במתן יחס אישי ואכפתי לכל אחד מכם ובחתירה מתמדת לשיפור תנאי המשכנתא שלכם. בעזרת צוות היועצים המומחים של פרדס המצויד בידע, בניסיון, בקשרים מקצועיים וביכולת מיקוח מול הבנקים, תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים את המשכנתא הנכונה והמשתלמת ביותר עבורכם – ולא את זו שמתאימה לבנק שלכם.

השאירו פרטים בטופס ונחזור אליכם ממש עוד מעט

או לחצו על הכפתור להתקשרות

WhatsApp chat

אתר 'פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות' עושה שימוש בעוגיות (Cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה. הגלישה  באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.

אין לראות באמור באתר משום המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה במוצרים פיננסיים.
אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ אישי, המותאם לצרכי הלקוח.

אתר 'פרדס ייעוץ פיננסי ומשכנתאות' עושה שימוש בעוגיות (Cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלך.
הגלישה שלך באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות.

אין לראות באמור באתר משום המלצה או חוות דעת באשר לכדאיות השקעה במוצרים פיננסיים מכל מין וסוג שהם.
אין באמור כדי להוות תחליף לייעוץ אישי, המותאם לצרכי הלקוח.

דילוג לתוכן